KONKURS: Trenuj zapasy!


plakat.jpg

Już dziś weź kamerę i namów innych do treningu zapaśniczego.

Może właśnie Twój film przyczyni się do popularyzacji zapasów, a Tobie da szansę na udział w zgrupowaniu zapaśniczym stylu klasycznego.

Mamy wielką przyjemność ogłosić konkurs z bardzo cenną nagrodą jaką jest uczestnictwo w międzynarodowym obozie treningowym stylu klasycznego UNDERHOOK WRESTLING CAMP 2022 o wartości 1700 zł. W tym roku będzie on organizowany dla zawodników roczników 2007-2010.

UNDERHOOK WRESTLING CAMP to obóz zapaśniczy stylu klasycznego, w którym uczestniczy mała grupa zawodników, co pozwala prowadzącym na indywidualne podejście do każdego z nich. Współpraca i konsultacja z trenerami klubowymi uczestników zgrupowania pozwala na ukierunkowanie odpowiednich zadań do przepracowania podczas obozu i dostosowania ich do możliwości oraz kategorii wagowej w jakiej na codzień rywalizuje uczestnik.

Dzięki uczestnictwu w zgrupowaniu każdy z zawodników może doszkolić swoje umiejętności techniczne i znacznie poszerzyć wiedzę o dyscyplinie, formach treningu, czy choćby motywacji, ponieważ obóz prowadzony jest przez doświadczoną kadrę trenerską zróżnicowaną pod względem wyszkolenia. Oprócz trenerów zapasów zajęcia prowadzone są przez trenera motoryki i trenera motywacji. Więcej o UNDERHOOK WRESTLING CAMP można przeczytać na stronie internetowej https://underhookcamp.pl

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie zapraszamy zawodników, trenerów, kluby trenujące zawodników stylu klasycznego. W szczególności zachęcamy do udziału KLUBY SPORTOWE. Ewentualna wygrana pozwoli na „wydelegowanie” Waszego reprezentanta do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych w ramach UNDERHOOK WRESTLING CAMP 2022. W porozumieniu z trenerami prowadzącymi zajęcia w ramach obozu możliwe będzie ukierunkowanie pracy indywidualnej z Waszym zawodnikiem.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy nagrać krótki film o dowolnej formie (np: spot, klip, dokument, „flashmob” itp.),  promujący zapasy jako wszechstronnie rozwojową dyscyplinę sportu, kształtującą postawy, charakter i rozwój organizmu. Film powinien przekonać oglądających do rozpoczęcia „przygody” z zapasami, a rodziców do zapisania dzieci na trening zapaśniczy.

O czym trzeba pamiętać?

Zadbaj, aby mieć pozwolenie na wykorzystane w filmie materiały w tym podkład muzyczny, grafiki oraz zezwolenia osób trzecich występujących w spocie na wykorzystanie ich wizerunku, a w przypadku osób niepełnoletnich na zezwolenie ich rodziców na uczestnictwo i upublicznienie wizerunku. Warunkiem uczestnictwa zwycięscy w zgrupowaniu UNDERHOOK WRESTLING CUP 2022 jest posiadanie licencji PZZ/OZZ i aktualnych badań lekarskich.

Jak dostarczyć pracę konkursową?

Preferowanym rozwiązaniem jest przesłanie pracy "We Transfer'em" z możliwością pobrania filmu lub wrzucenie filmu na kanał YOU TUBE i przesłanie linku do niego na adres e-mail: piotr.werbowy@nazapasniczejmacie.pl z dopiskiem w tytule TRENUJ ZAPASY oraz przesłanie pełnej informacji na temat filmu czyli: imię i nazwisko zgłaszającego, reprezentowany klub, a także przesłanie podpisanego oświadczenia zamieszczonego do pobraniana poniżej, że posiada się wszystkie niezbędne zgody uczestników i prawa licencyjne, autorskie do użytych w filmie materiałów.

Jak oceniane będą prace?

Podczas oceny prac, jury będzie zwracało uwagę na cztery jej aspekty:

  1. zgodność filmu z tematyką Konkursu
  2. wartość merytoryczną przedstawionych w filmie argumentów
  3. formę prezentacji
  4. ogólne wrażenia i odczucia jakie pozostają po obejrzeniu filmu

W każdym z tych aspektów praca będzie mogła otrzymać od 1-10 punktów. Suma punktów jakie otrzyma zgloszony film od wszystkich jurorów wyłoni zwycięską pracę.

Kto oceni Wasze prace?

michalik.jpg
 

Tadeusz MICHALIK - przewodniczący jury

Reprezentant Kadry Narodowej Seniorów w zapasach w stylu klasycznym, zawodnik KS SOBIESKI Poznań, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokyo 2021, brązowy medalista Mistrzostw Europy 2016, brązowy medalista Wojskowych Mistrzostw Świata 2021, sześciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, dwukrotnie Wicemistrza Polski i czterokrotnie był brązowym medalistą Mistrzostw Polski.

kulynycz.jpg
 

Arkadiusz KUŁYNYCZ

Reprezentant Kadry Narodowej Seniorów w zapasach w stylu klasycznym, zawodnik RCSZ OLIMPIJCZYK Radom, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2021, brązowy medalista Igrzysk Europejskich 2019, siedmiokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Polski.

 
michalkiewicz.jpg
 

Artur MICHALKIEWICZ

były zapaśnik stylu klasycznego WKS ŚLĄSK Wrocław, reprezentant Kadry Narodowej w zapasach stylu klasycznym, Mistrz Europy 2006, brązowy medalista Igrzysk Wojskowych 1999, Mistrz 2008 i Wicemistrz 2003 Świata Wojskowych, multimedalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, sędzia zapaśniczy, trener zapasów.

zurawik.jpg
 

Piotr ŻURAWIK

były zapaśnik stylu klasycznego MKZ UNIA Racibórz, obecnie trener motoryki MKZ UNIA Racibórz / Akademia Ruchu Racibórz, współpracujący z zawodnikami Kadry Narodowej Seniorów

tim.jpg
 

Jakub TIM

były zapaśnik stylu klasycznego KS SOBIESKI Poznań, reprezentant Kadry Narodowej w zapasach w stylu klasycznym, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, obecnie trener zapasów stylu klasycznego w klubie KS SOBIESKI Poznań

 

 

Na Wasze prace czekamy do 22 maja!

Zapoznaj się z regulaminem Konkursu!
Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu!

Galeria

Chcesz byćna bieżąco?

dodaj

* Osobie, która przekazała dane Administratorowi Danych, przysługuje prawo do nakazania “zapomnienia danych”. W każdej chwili może ona zdecydować o wypisaniu się z newslettera poprzez kliknięcie w link przesylany wraz z newsletterem i usunięciu swojego adresu e-mail z bazy danych