Wykupując dostęp do treści portalu otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów publikowanych na stronie nazapasniczejmacie.pl.
Dostęp do informacji możliwy jest tylko i wyłącznie dla użytkowników zalogowanych,

WIEDZ ŻE! 20% z wpłaconej przez Ciebie kwoty będzie przeznaczone na rozwój zapasów.

Więcej informacji

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO: Administratorem danych osobowych przekazanych przez użytkownika w procesie rejestracji konta będzie firma WaWMedia Piotr Werbowy z siedzibą w Warszawie, ul.Erazma Ciołka 13 p.418
Masz prawo weryfikacji danych, ich zmiany oraz do nakazania “zapomnienia danych”, które po wywiązaniu się z umowy przez WaWMedia Piotr Werbowy zostaną usunięte na trwałe. Twoje dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

 

BILET TURNIEJOWY
z dostępem na 30 dni
600PLN
Zaloguj się
BILET RUNDOWY
z dostępem na 183 dni
3000PLN
Zaloguj się
BILET SEZONOWY
z dostępem na 365 dni
5000PLN
Zaloguj się

Masz pytania?

Niby dlaczego mam za to płacić?
Nie musisz płacić. Część artykułów służących poprularyzacji dycypliny, argumetujących wartościowość treningu zapaśniczego i jakaś część artykułów informacyjnych nie będzie wymagała płatności i rejestracji. Będziemy jednak starać się podnosić jakość i poszerzać zakres informacji nie tylko o aktualności, relacje czy zapowiedzi, ale i o wiedzę specjalistyczną opierając się na artykułach ekspertów z różnych dziedzin towarzyszących dyscyplinie zapaśniczej, w tym z zakresu dietetyki, psychologii, motywacji, motoryki, treningu siłowego itp. Czasem będziemy więc potrzebować zastrzyku gotówki, żeby taki artykuł dla Was przygotować. Pieniążki, które wpłacicie będą szły w sporej części na tego rodzaju artykuły. Jeśli więc będziecie ciekawi tej wiedzy to będzie z niej można korystać w ramach abonamentu.
Na co pójdzie wpłacona kasa?

Chcemy, aby nasz projekt działał z pożytkiem dla dyscypliny, nie tylko przez jej popularyzację i promocję, ale miał też wymierną korzyść w postaci finansowej. 20% sumy z abonamentów i reklam wróci do "zapasów" w postaci np: nagród turniejowych, wsparcia w zakupie sprzętu dla małych klubów, opłacenia wyjazdu na turnieje lub dofinansowania turniejów. Im więcej użytkowników wykupi i wesprze naszą pracę, tym więcej wsparcia będziemy mogli udzielić. O każdym udzielonym wsparciu będziemy Was informować na łamach strony internetowej.

Chcesz byćna bieżąco?

dodaj

* Osobie, która przekazała dane Administratorowi Danych, przysługuje prawo do nakazania “zapomnienia danych”. W każdej chwili może ona zdecydować o wypisaniu się z newslettera poprzez kliknięcie w link przesylany wraz z newsletterem i usunięciu swojego adresu e-mail z bazy danych