Wspieramy zapasy

PROMOCJA DYSCYPLINY
Każda promocja sportu potrzebuje pasjonatów, którzy poświęcą swój czas, energię i chęci na zorganizowanie eventów, przekazywanie informacji, zebranie środków na funkcjonowanie sekcji. Bez tych ludzi wiele klubów sportowych zniknęłoby z mapy. Sami również uważamy się za fanów tej najstarszej, trudnej, ale jakże ważnej dyscypliny jaką są zapasy. Chcemy ją promować, chcemy wykreować modę na trenowanie zapasów, chcemy przywrócić im należne znaczenie.

Jeśli da się w USA, w Rosji, w Iranie, to dlaczego nie miaoby się to udać w Polsce.

WYKREUJMY WSPÓLNIE MODĘ NA ZAPASY!

DLACZEGO POTRZEBNE SĄ FINANSE?
Chcemy, aby nasz projekt działał z pożytkiem dla dyscypliny, nie tylko przez jej popularyzację i promocję. Chcemy dostarczać świeże informacje oparte na wiedzy naukowej, najnowszych trendach, popartych doświadczeniem i kompetencją osób mających wpływ na nasze artkuły, ale to nie wszystko....  Chcemy też, dzięki Waszmym wpłatom wypracować wymierną korzyść dla dyscypliny w postaci finansowania różnego rodzaju projektów.

Dlatego 20% sumy z abonamentów i reklam wróci do "zapasów"
w postaci np: nagród turniejowych, wsparcia w zakupie sprzętu dla małych klubów, opłacenia wyjazdu na turnieje lub dofinansowania turniejów.

Im więcej użytkowników wykupi i wesprze naszą pracę, tym więcej wsparcia będziemy mogli udzielić.
O każdym udzielonym wsparciu będziemy Was informować na łamach strony internetowej.

ZAPRASZAMY, DOŁĄCZ DO NASZEGO PROJEKTU WSPARCIA ZAPASÓW I WYKUP ABONAMENT.

CHCESZ ZAMIEŚCIĆ REKLAMĘ NA NASZEJ STRONIE?

Skontaktuj się z nami: Piotr Werbowy
+48 608 430 012
piotr.werbowy@nazapasniczejmacie.pl

Chcesz byćna bieżąco?

dodaj

* Osobie, która przekazała dane Administratorowi Danych, przysługuje prawo do nakazania “zapomnienia danych”. W każdej chwili może ona zdecydować o wypisaniu się z newslettera poprzez kliknięcie w link przesylany wraz z newsletterem i usunięciu swojego adresu e-mail z bazy danych