01.06.2023

ZAPOWIEDŹ: Wolniacy powalczą o punkty rankingowe w Biszkeku.

W dniach 1-4 czerwca 2023 w Biszkeku rozegrany zostanie turniej rankingowy UWW, w którym weźmie udział Kadra Narodowa Polski w zapasach w stylu wolnym.

Pod wodzą trenerów Grigoria DANKI i Ryszarda KLIMASA w sobotę 3 czerwca na maty w Kirgistanie wyjdą reprezentanci najcięższych kategorii, a Polskę reprezentować będą dwaj zawodnicy LKS CERAMIK Krotoszyn: w kategorii FS 97 kg Radosław BARAN i w kategorii FS 125 kg Robert BARAN. W niedzielę 4 czerwca w biało-czerwonych barwach w kategorii FS 86 kg wystąpi Sebastian JEZIERZAŃSKI zawodnik LKS DĄB Brzeźnica.


kadra.jpg

Jak zapowiedział we wcześniejszych wywiadach Ryszard KLIMAS głównym założeniem na turniej jest walka o punkty rankingowe przydatne do rozstawienia w drabinkach kwalifikacyjnych na Mistrzostwach Świata oraz podtrzymanie naszych zawodników w rywalizacji międzynarodowej.

Reprezentantem Polski w składzie sędziowskim zawodów będzie Karol ŁEBKOWSKI.

Trzymamy kciuki za dobre walki naszych zawodników.
Transmisja na żywo na stronie UWW

Zdjęcia dzięki uprzejmości Ryszarda Klimasa.
Opracował: Piotr Werbowy

Chcesz byćna bieżąco?

dodaj

* Osobie, która przekazała dane Administratorowi Danych, przysługuje prawo do nakazania “zapomnienia danych”. W każdej chwili może ona zdecydować o wypisaniu się z newslettera poprzez kliknięcie w link przesylany wraz z newsletterem i usunięciu swojego adresu e-mail z bazy danych