Wśród juniorów medale wywalczyli:
GR 55 kg
I miejsce Mateusz ROPIAK ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych
II miejsce Kacper KRAŚKIEWICZ MKZ UNIA Racibórz
III miejsce Jakub MIŚ ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych
III miejsce Abdul Rokhman MAGAMADOV SSA LEGIA 1926 Warszawa
GR 60 kg
I miejsce Arslanbek SALIMOV KS WSCHÓD Białystok
II miejsce Grzegorz HILDEBRAND MGLKS ORLĘTA Trzciel
III miejsce Wiktor ŻUKOWSKI KS BUDOWLANI Olsztyn
III miejsce Miłosz KUŻNIA MKZ UNIA Racibórz
GR 63 kg
I miejsce Grzegorz KUNKEL RCSZ OLIMPIJCZYK Radom
II miejsce Salman KHUCHEEV SSA LEGIA 1926 Warszawa
III miejsce Marcin SZTANDERSKI AKS Piotrków Trybunalski
III miejsce Filip ŁYSOŃ AKS Piotrków Trybunalski
GR 67 kg
I miejsce Kamil CZARNECKI MKZ UNIA Racibórz
II miejsce Mateusz KACZOR KS ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych
III miejsce Kacper KONCZALIK SKS UNIA Swarzędz
III miejsce Jakub ROKICKI UKS ZDROWY TARGÓWEK Warszawa
GR 72 kg
I miejsce Piotr LEWANDOWSKI MKS CEMENT GRYF Chełm
II miejsce Kevin METEL UKS OLIMPIJCZYK Kędzierzyn Koźle
III miejsce Marcel KACZMAREK SKF OLIMP Kostrzyn
III miejsce Krzysztof STEFFAN ZKS GRANICA Gdańsk
GR 77 kg
I miejsce Konrad KOZŁOWSKI RCSZ OLIMPIJCZYK Radom
II miejsce Andrei SHLYAGA KS WSCHÓD Białystok
III miejsce Dawid RODAK UKS TALENT BIAŁOŁĘKA Warszawa
III miejsce Jan CHOJNACKI KS SOBIESKI Poznań
GR 82 kg
I miejsce Adam GARDZIOŁA KS AZS AWF Warszawa
II miejsce Igor GMITRASIUK AKS Piotrków Trybunalski
III miejsce Oskar PIĄTEK RCSZ OLIMPIJCZYK Radom
III miejsce Filip SERBA GKS GRANICA Gdańsk
GR 87 kg
I miejsce Islam ALIEV KS AZS AWF Warszawa
II miejsce Dawid MKRTCHYAN MKZ UNIA Racibórz
III miejsce Aleksander PŁATEK MLKS AGROS Żary
III miejsce Rafał KOWALCZYK AKS Piotrków Trybunalski
GR 97 kg
I miejsce Igor SHEPETUN MKS CEMENT GRYF Chełm
II miejsce Jakub ADAMSKI KS SOBIESKI Poznań
III miejsce Hubert ROBASZEK AKS Piotrków Trybunalski
III miejsce Patryk KOMOROWSKI ZKS GRANICA Gdańsk
GR 130 kg
I miejsce Tomasz WAWRZYŃCZYK MKZ UNIA Racibórz
II miejsce Dominik KRAWCZYK KS AZS AWF Warszawa
III miejsce Jakub SIEMIŃSKI SKS UNIA Swarzędz
III miejsce Damian ŁUKASIK JLKS OLIMP Janów Lubelski
Wszystkim zawodnikom, którzy wywalczyli medale i ich trenerom składamy gratulacje. Trzymamy kciuki za tych, którym tym razem nie udało się stanąć na podium.
Foto: KS SOBIESKI Poznań
Pełna klasyfikacja na stronie SPORT ZONA