03.10.2020

ZAPOWIEDŹ : Turniej drużynowy w zapasach stylu wolnym z okazji 55-cio lecia LKS ORZEŁ Namysłów

Z okazji 55-cio lecia Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Namysłów i w ramach obchodów jubileuszowych rozegrany zostanie TURNIEJ DRUŻYNOWY w zapasach stylu wolnym.

Mecze drużynowe to zawsze wiele pojedynków i mnóstwo dodatkowych emocji. Dlatego też, wszystkim sympatykom zapasów szczególnie polecamy transmisję z bardzo ciekawego wydarzenia jakim będzie rozgrywany w sobotę 3-go października TURNIEJ DRUŻYNOWY w zapasach stylu wolnym. W turnieju udział wezmą następujące drużyny:

  • Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Namysłów
  • KS Gwiazda Bydgoszcz - zapasy
  • MLUKS Zapasy Włodawa
  • Atletyczny Klub Sportowy  Białogard - zapasy styl wolny

NIE MA TO JAK ZAPASY NA ŻYWO !!!

TRANSMISJA
https://www.youtube.com/watch?v=vUqkQnPphvU&feature=youtu.be

Przy tej okazji składamy najlepsze życzenia zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, działaczom i wszystkim osobom związanym i tworzącym historię Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Namysłów. Niech tradycja namysłowskich zapasów budowana od 55 lat będzie pielęgnowana i kontynuowana z sukcesami nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej.

Chcesz byćna bieżąco?

dodaj

* Osobie, która przekazała dane Administratorowi Danych, przysługuje prawo do nakazania “zapomnienia danych”. W każdej chwili może ona zdecydować o wypisaniu się z newslettera poprzez kliknięcie w link przesylany wraz z newsletterem i usunięciu swojego adresu e-mail z bazy danych