16.05.2021

Świetny występ podopiecznych Dariusza GRZYWIŃSKIEGO na turnieju w Rumunii.

Od piątku w Bukareszcie kadetki i kadeci stylu wolnego rywalizowali w międzynarodowych zawodach zapaśniczych, memoriale CONSTANTIN ALEXANDRU & IOAN W. POPOVICI

W dniach 13-16 maja 2021 w stolicy Rumuni, Bukareszcie rozegrano Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy, memoriał CONSTANTIN ALEXANDRU & IOAN W. POPOVICI w trzech stylach: zapasach kobiet, stylu wolnym i stylu klasycznym. Na tym turnieju bardzo dobrze spisały się nasze reprezentantki pod wodzą Dariusza GRZYWŃSKIEGO, ktore zajęły drużynowo drugie miejsce za gospodyniami turnieju Rumunkami. Trzecie miejsce na drużynowym podium wywalczyły Węgierki.
Indywidualnie medale wywalczyły:

II miejsce w kategorii WW 40 kg Martyna GABRYL zawodniczka MLKS AGROS Żary
I miejsce w kategorii WW 43 kg Wiktoria JARONIEK zawodniczka AKS Piotrków Trybunalski
III miejsce w kategorii WW 46 kg Kamila KASPRÓW zawodniczka LKS DĄB Brzeźnica
II miejsce w kategorii WW 49 kg Nikola WIŚNIEWSKA zawodniczka AKS Białogard
III miejsce w kategorii WW 53 kg Maria SZKUDLAREK zawodniczka MLUKS Karlino
III miejsce w kategorii WW 57 kg Martyna SKALEC zawodniczka ZKS SLAVIA Ruda Śląska
III miejsce w kategorii WW 61 kg Karolina DOMASZUK zawodniczka LUKS AMATOR Juchnowiec
II miejsce w kategorii WW 69 kg Karolina JAWORSKA zawodniczka ZKS Gogolin
III miejsce w kategorii WW 73 kg Patrycja CUBER zawodniczka ZKS SLAVIA Ruda Śląska

W turnieju uczestniczyła też Kadra Narodowa Kadetów w zapasach stylu wolnym pod wodzą Wojciecha SADOWSKIEGO. Wśród naszych reprezentantów na drugim miejscu podium w kategorii FS 48kg stanął Adrian SIKORA zawodnik LKS ORZEŁ Namysłów.