21.08.2021

Brązowy medal Danieli TKACHUK na Mistrzostwach Świata Juniorek.

W dniach 18-20 sierpnia w rosyjskim mieście Ufa rozegrane zostały zawody o Mistrzostwo Świata Juniorek. Aż cztery zawodniczki naszej Kadry Narodowej stanęły do walk o medale.

Z dobrej strony pokazała się Kadra Narodowa Juniorek walcząca na rosyjskich matach pod wodzą trenerów Marcina MARCINKIEWICZA i Kamila SKASKIEWICZA. W klasyfikacji drużynowej Polki zajęły 10 miejsce pośród 28 startującyh kadr narodowych wyprzedzając takie choćby takie znaczące w zapasach kobiecyh drużyny jak Niemcy, Węgry, Azerbejdżan, Szwecję czy Rumunię.

ZAŁÓŻ KONTO, WYKUP SUBSKRYBCJĘ I UZYSKAJ DOSTĘP DO PEŁNEGO ARTYKUŁU
WW 50 kg Natalia WALCZAK zawodniczka MLUKS Karlino W kategorii WW 50 kg Polskę reprezentowała Natalia WALCZAK zawodniczka MLUKS Karlino . Zaczęła od mocnego wejścia w pojedynku kwalifikacyjnym, w którym...